من آدم وحشتناک نژاد پرستی ام میدانید چرا ؟ چون اگر کسی به من بگوید که لام چقدر زیباست با لحنی که محبت از آن میبارد میگویم دخترکم مهاجر است انگار که مثلا مهاجر ها نمیتوانند زیبا باشند و این اتفاق اتفاق غیرعادی و غیر طبیعی است و کسی نیست به من بگوید چه اهمیتی دارد اهل کجاست؟ مثلا اگر نگویی امتیاز این مرحله را از دست میدهی ؟

من ادم نژاد پرستی هستم چون خیلی وقت ها سهوا و یا عمدا از لفظ ایرانی ها فلان اند و یا بهمان اند استفاده میکنم و یادم میرود که باشد فهمیدیم تو ناف انگلیس متولد شده ای و خیلی با فرهنگ و پرفکت هستی و اگر واقعا راست میگویی کاری بکن و به قدر وسع بکوش که ادا دراوردن و حرف زدن را همه بهتر از من بلد اند 

من نژاد پرستم چون همیشه یادم می رود که خوب و بد زشت و زیبا شه و منظم سیاه و سفید مسلمان و بودایی همه جا وجود دارند که اصلا دنیا با همین تفاوت هایش زیبا شده و میشود در آن زندگی کرد 

شماها را نمیدانم اما من مطمئنم که نژاد پرستم و میدانم که بخشی از آن تقصیر سیستم بیمار آموزشی مان است اما بخش اعظمش برای خودم است برای خودی که حواسش نیست که اگاهانه تر و درست تر زندگی کند و چشم بسته از قاعده ی دنیای بعضی ادمها پیروی نکند .

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها